Швидше, якісніше, гнучкіше. Як автоматизувати бізнес, щоб збільшити прибуток?

Дата: 16.10.2023 13:58

Швидше, якісніше, гнучкіше. Як автоматизувати бізнес, щоб збільшити прибуток?💻

У межах Місяця кібербезпеки нагадуємо про те, що автоматизація корисна для бізнесу. Чому? Бо це дає змогу зменшити обсяг рутинної роботи, знизити ймовірність людської помилки та пришвидшити якісні процеси. Про те, чому автоматизація та технологічність — складники успіху сучасного бізнесу, дізнайтеся в серії безоплатних онлайн-вебінарів «Digital Gap Elimination» від експертів Європейського банку реконструкції та розвитку.

Мета проєкту — допомогти українському бізнесу краще працювати з цифровими інструментами. Про що вебінари?

💡Чому майбутнє українського бізнесу — у хмарі

💡Для чого бізнесу автоматизація

💡На які програмні рішення звернути увагу (і безоплатні також)

💡Як захистити свої дані та дані клієнтів

💡Кібербезпека та кібергігієна

Після завершення вебінару можна пройти фінальний тест — він дасть змогу встановити Microsoft 365 безоплатно.

Реєстрація на курс доступна за посиланням — https://forms.office.com/e/mN9hJNqxH8

Більше про курс та спікерів можна переглянути на сайті — https://dge.indi.vision/