Комісія з обстеження об’єктів, які постраждали або зруйновані від проявів збройної агресії Російської Федерації, що зумовили пошкодження (руйнацію) цих об’єктів та розгляду питань щодо надання відповідної компенсації на території Великоновосілківсько

Дата: 16.10.2023 18:11

Розпорядженням начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації від 29.05.2023 №116-р створено комісію з обстеження об’єктів, які постраждали від проявів збройної агресії Російської Федерації, що зумовили пошкодження цих об’єктів та розгляду питань щодо надання відповідної компенсації для відновлення цих об’єктів.

Розпорядженням начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації від 12.07.2023 №159-р змінено назву Комісії з обстеження об’єктів, які постраждали від проявів збройної агресії Російської Федерації, що зумовили пошкодження цих об’єктів та розгляду питань щодо надання відповідної компенсації на Комісію з обстеження об’єктів, які постраждали або зруйновані від проявів збройної агресії Російської Федерації, що зумовили пошкодження (руйнацію) цих об’єктів та розгляду питань щодо надання відповідної компенсації на території Великоновосілківської селищної територіальної громади та затвердити її персональний склад в новій редакції.

Оновлено склад комісії відповідно до розпорядження начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації від 06.09.2023 №240-р «Про внесення змін до розпорядження начальника селищної військової адміністрації № 116-р від 29.05.2023 «Про створення комісії з обстеження об’єктів, які постраждали від проявів збройної агресії Російської Федерації, що зумовили пошкодження цих об’єктів та розгляду питань щодо надання відповідної компенсації для відновлення цих об’єктів».

ХРОМІЙ Олексій Іванович

секретар селищної ради, голова комісії

ГНОЄВА Світлана Олександрівна

начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради, заступник голови комісії