Разом до перемоги!

Дата: 18.10.2023 15:38

Спеціалісти Пенсійного фонду відвідали Великоновосілківську Громаду та провели прийом громадян в селі Костянтинопіль.
Прийом громадян фахівцями Пенсійного фонду є важливою частиною надання пенсійних послуг та консультацій. Цей процес допомагає громадянам отримати інформацію, яка стосується їхніх пенсійних прав і можливостей. Це може включати такі питання, як отримання пенсій, перерахунок, страховий стаж і багато іншого.
Прийом громадян фахівцями Пенсійного фонду на території Громади, дає можливість громадянам отримати необхідну інформацію та розв'язати питання, пов'язані з їхніми пенсійними правами.
Заходи, подібні до цього, сприяють покращенню спілкування між громадянами та державними службами, забезпечують прозорість та взаєморозуміння.
Разом до перемоги!