Співпраця з відділом пробації

Дата: 20.10.2023 15:51

Співпраця з відділом пробації

20 жовтня фахівці Великоновосілківського районного центру зайнятості провели робочу онлайн зустріч з представником пробації відділу № 7 Донеччини.

У ході зустрічі співробітники центру зайнятості ознайомили суб’єкта пробації з усіма соціальними послугами служби зайнятості, надавши поради щодо шляхів досягнення життєвих цілей та побудови професійної кар’єри. Також презентували послуги професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Розповіли про можливості отримання ваучера на навчання від Державної служби зайнятості, надавши детальну інструкцію щодо реєстрації заявки на сайті, переліку професій та спеціальностей за якими може бути виданий ваучер, умов його отримання. Було роз’яснено про вимоги до майбутньої роботи та  відповідність сьогоденним реаліям.