Проведено семінар-нараду

Дата: 26.10.2023 07:09

З метою надання роз’яснень суб'єктам містобудування, місцевим органам влади, щодо застосування вимог нового ДБН В.2.2-5:2023 "Захисні споруди цивільного захисту" (застосування при розроблені розділів інженерно-технічних заходів цивільного захисту у складі містобудівної та проєктної документації, а також основні вимоги до інженерних мереж в захисних спорудах цивільного захисту (водопостачання, водовідведення, вентиляції, електропостачання (в тому числі резервне), засоби зв’язку і оповіщення), а також обговорення основних вимог Закону України "Про об’єкти підвищеної небезпеки" стосовно відносин у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки, Головним управлінням державноїслужби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області в режимі відеоконференції, проведено семінар-нараду за участю посадових осіб апарату ДСНС, Донецької облдержадміністрації, Головного управління, Навчальнометодичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області, містобудування та архітектури та місцевих органів влади.

До даного заходу долучилися начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради Світлана ГНОЄВА та головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи, цивільного захисту та екологічної безпеки Віктор БАРАБАШ.