Дата: 26.10.2023 10:15

Великоновосілківська селищна військова адміністрація висловлює слова великої Подяки гуманітарному центру «Проліска» у м.Дніпро, який працює за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні  за  надану допомогу у вигляді психологічної підтримки, яка сьогодні життєво важлива для мешканців нашої Громади!

Психолог ГМ Проліска -Дніпро провела інформаційну сесію "Важливі навички у період стресу" для мешканців с.Багатир,які постраждали від обстрілів є важливою та корисною ініціативою. Обговорили як справлятися зі стресом,несприятливими обставинами та підтримували психічне здоров'я. Обговорили засоби саморегуляції психологічного стану під час стресу(техніки дихання, м'язова релаксація,арт терапевтичні вправи).Будь-які емоції в цій ситуації мають місце. Інше питання – як з ними справитися і як людина на них реагує, це і була мета психологині "Проліска Дніпро" допомогти виплеснути накопичені емоції, навчити дорослих стабілізувати свій стан та навчитися відновлюватися. Норма – це коли людина відчула емоцію і випустила. Тоді вона залишається в ресурсі"