Разом до Перемоги!

Дата: 04.11.2023 09:09

Волонтерів називають по-різному, але всі знають, що волонтер - це людина, що допомагає сусідам, співвітчизникам та людям, які потребують допомоги, вдома чи за кордоном. Волонтери працюють в школах, лікарнях, бібліотеках, таборах з біженцями, при захисті навколишнього середовища - всюди.
Напередодні Дня працівника соціальної сфери начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО та голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Юрій БАКАЄВ, вручили подяки волонтерам які працюють на території Великоновосілківської громади з першого дня повномаштабного вторгнення РФ на територію України.
За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, турботу й гуманність у ставленні до громадян подяку висловили:
- ЄРШОВУ Ігорю Олексійовичу, представнику Благодійного фонду
“Янголи Спасіння”;
- НІКОЛОБАЙ Людмилі Геннадіївні, директору ФОП “Ніколобай Л.Г.”
З вітальними словами до волонтерів звернувся начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО. «Волонтери допомагають армії та цивільним, вони — одні з тих, без кого наша перемога неможлива. Їх наснага та уміння дістати що завгодно — дивують увесь світ», – звернувся до присутніх очільник Великоновосілківської селищної військової адміністрації.
БУТИ ВОЛОНТЕРОМ ЦЕ -
Відповідальність за своє рішення та вчинки;
Оптимістичний погляд на життя
Любов та співчуття до скривджених долею
Охорона прав дитини
Надія на перемогу