Про гігієну, але в онлайні. Правила кібербезпеки — у новому освітньому серіалі

Дата: 06.11.2023 07:59

Про гігієну, але в онлайні. Правила кібербезпеки — у новому освітньому серіалі💻💪🏼

У 2023 році світові витрати на захист від кібератак можуть сягнути понад вісім трильйонів доларів! Щоб не постраждати від інтернет-шахраїв, важливо знати, як себе вберегти від небезпек. Про що в освітньому серіалі?

📌Мотиви кіберзлочинців

📌Наша відповідальність за власні гаджети

📌Безпека програмного забезпечення

📌Психологія кібершахрайства

📌Цифрові детективи

📌Контроль емоцій

Експерти серіалу: викладач факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія» Трохим Бабич та засновник «Інституту постінформаційного суспільства» Дмитро Золотухін. Вони розкажуть про все: від теоретичних основ — до практичних лайфхаків.

Після перегляду серіалу радимо пройти фінальний тест — його результати можна додати до своїх соцмереж або CV.

Посилання на освітній серіал — https://osvita.diia.gov.ua/courses/personal-cyberhygiene

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та розроблено експертами Києво-Могилянської Академії.