Привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва Великоновосілківської громади з професійним святом.

Дата: 09.11.2023 12:34

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва. Попри війну ці талановиті люди бережуть і розвивають українську культуру. Музика, хореографія, музейна та бібліотечна справи живуть і працюють на Перемогу, кожен на своєму фронті.
Начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО та голова Волноваської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Юрій БАКАЄВ привітали працівників галузі культури Великоновосілківської громади з професійним святом вручили подяки та подарунки.
Через кровопролитну війну, на жаль, не вдалось провести гарне свято, на якому артисти нашої громади продемонстрували б свої таланти.
Віримо, що наступного року своє професійне свято працівники культури святкуватимуть в мирі, на вільні українській землі під милозвучні українські пісні.