Доставлено будівельні матеріали для мешканців Великоновосілківської громади які постраждали від обстрілів.

Дата: 09.11.2023 16:01

Днями мешканці села Багатир, Великоновосілківської громади постраждали від ворожих обстрілів, в результаті чого загинуло три людини та постраждали домовлодіння.

Сьогодні в село Багатир оперативно були доставлені будівельні матеріали від  гуманітарного центру «Проліска» у м.Дніпро, який працює за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні. Доставка будівельних матеріалів для мешканців, які постраждали від обстрілів, є важливим етапом у відновленні інфраструктури та житлових приміщень. Це величезна підтримка для тих, чиє майно та житло було пошкоджено або зруйновано.

Дякуємо нашим партнерам, Ваші зусилля в великій мірі полегшують життя та дозволяють мешканцям розпочати відновлювальні роботи.

Не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!