Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!
Великоновосілківська селищна військова адміністрація висловлює слова подяки гуманітарному центру «Проліска» у м.Дніпро, який працює за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні за надану допомогу у вигляді психологічної підтримки мешканців села Багатир!
Психологічна підтримка надає людям можливість висловити свої почуття, отримати підтримку та засоби для копінгу зі стресом.
Дякуються тим, хто організовує та надає психологічну підтримку мешканцям нашої громади. Це важлива послуга, яка сприятиме відновленню ментального здоров’я мешканців села Багатир.
Для усіх нас єдине, що має значення, поки ми ще не перемогли – це робити максимум, щоб наблизити перемогу. І в цьому сенсі у кожного з нас є свій фронт.
Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!