Взяли участь у тренінгу

Дата: 10.11.2023 11:24

Взяли участь у тренінгу

Фахівцями ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» за підтримки представництва дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй в Україні, агентства США з міжнародного розвитку та фонду COVAX 08 та 09 листопада 2023 року в очному форматі були проведені навчальні тренінги на тему «Холодовий ланцюг та управління вакцинами».
На порядок денний тренінгу «Холодовий ланцюг та управління вакцинами» були винесені наступні питання: нормативна база імунізації, огляд холодового ланцюга, вимоги до розміщення холодильного обладнання, температурний моніторинг (Термологери та ФТІ), розміщення вакцин в холодильному обладнанні та інші.
Участь у заході взяли молодші медичні спеціалісти амбулаторій села Андріївка та села Багатир.