"Люди громади"!

Дата: 16.11.2023 09:34

Багато людей хотіли б завести рослини, але при цьому не готові поливати та обприскувати їх кілька разів на тиждень. Ідеальні квіти для тих, хто регулярно про них забуває, не встигає доглядати та їде з дому, – це сукуленти.

Сьогодні розповімо про мешканку села Костянтинопіль БІНАЛІЄВУ Халісу Захарівну у якої вдома ціла казка з квітів та дерев.

Близько 500 видів сукулентів вирощує на власному подвір’ї Халіса Захарівна. Колекціонувати ці рослини жінка почала 7 років тому. "Це досить невибагливі рослини. Достатньо лише забезпечити відповідні умови життєвого циклу — ріст, цвітіння", — розповідає Халіса.

Починалося все з однієї “кам’яної троянди” висадженої на альпійську гірку, а тепер у колекції має сотні різних. Округлі листочки цієї рослини розташовані, наче пелюстки троянди, і саме в них накопичується волога і поживні речовини. Чіпати їх небажано, щоб не пошкодити тонку оболонку, інакше  рослина почне хворіти. Полив не повинен бути частим — досить одного разу на місяць.