Завдяки співпраці начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКА з Пенсійним фондом, в громаді в черговий раз провели прийом громадян.

Дата: 16.11.2023 09:28

Спеціалісти Пенсійного фонду відвідали Великоновосілківську Громаду та провели прийом громадян в селі Костянтинопіль.
Цей захід є важливою ініціативою для надання інформації та вирішення питань, пов’язаних із пенсійними послугами. Це дозволяє громадянам звертатися до спеціалістів, отримувати консультації, розв'язувати питання щодо пенсійного забезпечення.
Такі прийоми громадян сприяють покращенню доступності та прозорості процесу отримання пенсійних послуг. Це також дозволяє місцевій владі та Пенсійному фонду бути ближче до потреб громадян.
Дякуємо спеціалістам Пенсійного фонду за їх роботу та зусилля у наданні пенсійних послуг та вирішенні питань громадян.