Дякуємо членам бригади екстреної медичної допомоги за їхню самовіддану роботу та готовність допомагати не зважаючи на постійну небезпеку обстрілів.
Дата: 21.11.2023 11:39
Кількість переглядів: 37
Завдяки співпраці начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКА з адміністрацією КНП “Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф” на території громади запрацювала бригада екстреної медичної допомоги.
Ця ініціатива є дуже важливою, адже вона забезпечує швидке та ефективне реагування на надзвичайні ситуації, травми чи інші медичні випадки, де кожна хвилина має величезне значення.
Бригада екстреної медичної допомоги відіграє ключову роль у підтримці здоров'я громади.
Дякуємо членам бригади екстреної медичної допомоги за їхню самовіддану роботу та готовність допомагати не зважаючи на постійну небезпеку обстрілів.