Працюємо далі! Разом до перемоги!
Дата: 22.11.2023 10:42
Кількість переглядів: 51
В черговий раз мешканці смт Велика Новосілка отримали допомогу від Великоновосілківської селищної військової адміністрації. Завдяки ініціативі начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКА та допомозі волонтера Олександра ЯГМУРОВА мешканці смт Велика Новосілка отримали гуманітарну допомогу.
Було доставлено 25 продуктових наборів, воду, матраси, каністри для води, ковдри, вологі серветки, набори медикаментів, ліхтарі та хліб для мешканців громади які вже майже два роки потерпають від ворожих обстрілів.
Сподіваємося, що ця гуманітарна ініціатива допоможе мешканцям пережити складні часи та знайти надію на майбутнє.
Працюємо далі! Разом до перемоги!