Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 23.11.2023 07:38

Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку Україна разом з усім світом відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю – день нагадування про рівні права, гідність, толерантність та людяність.

Ця подія має на меті сприяти кращому розумінню проблем, з якими стикаються інваліди, реалізації їх прав та усвідомлення того, які переваги має залучення осіб із обмеженими можливостями до участі в різноманітних галузях політичного, соціального, економічного та культурного життя нашого суспільства. Цей День також повинен надавати нового імпульсу діяльності, направленої на досягнення головної мети, яка полягає у забезпеченні повної реалізації інвалідами своїх прав людини на основі справедливості та їхньої участі у житті суспільства.

Створення інклюзивного суспільства із рівними можливостями для кожного — це те, що залежить від кожного з нас.Конец формы

Однією з важливих сфер створення рівних можливостей для осіб з інвалідністю є зайнятість.

В рамках проведення Загальнообласної Декади зайнятості для людей з інвалідністю фахівчиня Великоновосілківського районного центру зайнятості Тетяна Хараман в центрі підтримки ВПО Волноваського району "Пліч-о-пліч" м. Запоріжжя провела зустріч  з особами з інвалідністю. Під час зустрічі ознайомила з інформацією щодо:

Фото без опису реєстрації в службі зайнятості

Фото без опису актуальних вакансій

Фото без опису можливості отримання професії, актуальної на ринку праці

Фото без опису звільнення з роботи, якщо немає зв'язку з роботодавцем

Фото без опису отримання ваучера для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці

Фото без опису компенсаційних програм від держави для роботодавців, зокрема детально зупинилась на одній із них – це компенсація фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, та яким чином можна подати заяву на оформлення такої допомог.

Кожен відвідувач отримав інформацію про електронні  сервіси ДСЗ, які стануть в нагоді як при пошуку роботи, так і при реєстрації в центрі зайнятості.