Волонтери запускають проєкт «Персональний Миколай» для дітей ВПО

Дата: 27.11.2023 07:47

Волонтери запускають проєкт «Персональний Миколай» для дітей ВПО

У 2022 році завдяки проєкту rechi support 1008 дітей із внутрішньо переміщених сімей отримали подарунки до дня Святого Миколая від небайдужих українців.

Щоб приєднатися до ініціативи, потрібно заповнити анкету й обрати вид допомоги:

Анкета - https://docs.google.com/.../1FAIpQLSf6M1pLKzyKo9.../viewform

1. Стати персональним святим Миколаєм (купити подарунок для дитини ВПО за запитом).

2. Поділитися речами й іграшками своєї дитини (речі мають бути в гарному стані та без дефектів).

3. Зробити донейт на підтримку сімей ВПО (частина коштів буде спрямована на закупівлю подарунків дітям, решта – на речі першої потреби).

Як це працює?

Батьки, які є верифікованими у базі rechi support, надсилають волонтерам ініціативи інформацію про побажання і мрії своїх дітей. Далі волонтери передають ці запити персонально кожному, хто заповнив анкету для участі у проєкті. Учасники готують подарунок конкретній дитині та відправляють «прямо під подушку».

▪️Серед запитів цього року: конструктори, книжки, пазли, ляльки, музичні інструменти, машинки, набори бісеру, прикраси, настільні ігри й інше.

#Мінреінтеграції