Привітання начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКА з Днем працівників прокуратури.

Дата: 01.12.2023 09:01

Шановні працівники прокуратури!

З нагоди вашого професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у справу зміцнення законності та правопорядку!

Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою.

Великоновосілківська громада та й усе українське суспільство розраховують на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.

Переконаний, що працівники прокурорського корпусу й надалі чесно, послідовно і відповідально відстоюватимуть права та свободи співгромадян, сприятимуть зміцненню правопорядку на нашій території.

Зичу вам міцного здоров’я, професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя.

Миру, добра та злагоди вашим родинам!

Великоновосілківської селищної

військової адміністрації                                                                 Сергій ЯЩЕНКО