Сьогодні відновила роботу Комунальна установа “Великоновосілківський об’єднаний Трудовий архів” в селі Андріївка.
Сьогодні відновила роботу Комунальна установа “Великоновосілківський об’єднаний Трудовий архів” в селі Андріївка.
Відновлення роботи Трудового архіву, який було евакуйовано з зони проведення активних бойових дій, є важливою і позитивною ініціативою.
Завдяки зусиллям начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКА з евакуації та збереження архівних документів КУ “Великоновосілківський об’єднаний Трудовий архів” відновила свою діяльності.
Трудовий архів здійснює забезпечення збереженості документів з кадрових питань (особового складу) та тимчасового зберігання ліквідованих підприємств, організацій і установ Великоновосілківської та Старомлинівської громад при відсутності правонаступника, а також використання цих документів для захисту соціально-правових інтересів громадян.
З питань отримання довідок та будь-якої іншої інформації просимо звертатися: +380501943205, 01688@dn.gov.ua