Доставили гуманітарну допомогу від Великоновосілківської селищної військової адміністрації до смт Велика Новосілка, яка знаходиться під постійними ворожими обстрілами.
Доставили гуманітарну допомогу від Великоновосілківської селищної військової адміністрації до смт Велика Новосілка, яка знаходиться під постійними ворожими обстрілами.
Майже щоденні обстріли, подекуди тижнями, а іноді й місяцями, відсутнє світло, зруйнована інфраструктура – саме в таких умовах перебувають мешканці смт Велика Новосілка. Начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО робить все можливе задля забезпечення мешканців громади всім необхідним. Завдяки допомозі волонтера Олександра ЯГМУРОВА мешканці селища в черговий раз отримали гуманітарну допомогу у вигляді: продуктів харчування, води, ліхтарів та ковдр.
Олександр ЯГМУРОВ який здійснив доставку гуманітарної допомоги, заслуговує подяки за свою самовіддану роботу та безпосередню допомогу людям у складних обставинах.
Його робота допомагає підтримати дух громади та покращити якість життя тих, хто страждає через ворожі обстріли.