Доставили гуманітарну допомогу від Великоновосілківської селищної військової адміністрації до смт Велика Новосілка, яка знаходиться під постійними ворожими обстрілами.

Дата: 07.12.2023 09:07

Майже щоденні обстріли, подекуди тижнями, а іноді й місяцями, відсутнє світло, зруйнована інфраструктура – саме в таких умовах перебувають мешканці смт Велика Новосілка. Начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО робить все можливе задля забезпечення мешканців громади всім необхідним. Завдяки допомозі волонтера Олександра ЯГМУРОВА мешканці селища в черговий раз отримали гуманітарну допомогу у вигляді: продуктів харчування, води, ліхтарів та ковдр.
Олександр ЯГМУРОВ який здійснив доставку гуманітарної допомоги, заслуговує подяки за свою самовіддану роботу та безпосередню допомогу людям у складних обставинах.
Його робота допомагає підтримати дух громади та покращити якість життя тих, хто страждає через ворожі обстріли.