Нагородження до Дня місцевого самоврядування в Україні!

Дата: 08.12.2023 10:59

Нагородження до Дня місцевого самоврядування в Україні!

З нагоди Дня місцевого самоврядування начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО та голова Волноваської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Юрій БАКАЄВ привітали колег.
Очільник району вручив подяку Волноваської райдержадміністрації старості Шахтарського старостинського округу БОСЕНКУ Вадиму Анатолійовичу за сумлінне виконання посадових обов’язків, відданість справі в умовах воєнного стану, вагомий особистий внесок у забезпеченні гуманітарною допомогою населення, мужність і відповідальність, наполегливість у виконанні професійного обов’язку та з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Приєднуємось до вітань, бажаємо щоб плани втілювалися в життя, всі починання стали успішними, а людська повага і підтримка повсякчас були надійними супутниками!