Ми не зупиняємось та продовжуємо свою роботу з підтримки мирного населення!

Дата: 11.12.2023 16:28

Сьогодні о 15.00 годині проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Юрія БАКАЄВА, участь у заході взяв Олексій ХРОМІЙ, секретар Великоновосілківської селищної ради.
На порядок денний були винесені наступні питання:
-Про стан підготовки та забезпечення сталого функціонування автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення, вулиць і доріг комунальної власності міст та інших населених пунктів Волноваського району в осінньо-зимовий період 2023/2024 років.
-Про заходи щодо забезпечення сталого функціонування систем життєзабезпечення під час ускладнення погодних умов на території Волноваського району.
Всі питання були обговоренні учасниками заходу, надалі будуть вживатися дієві заходи для реалізації прийнятих рішень та відстеження їх виконання. Що сприятиме досягненню мети у обраному напрямку.