Разом до перемоги!
В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» у Великоновосілківському районному центрі зайнятості 11.12.2023 відбувся вебінар для роботодавців, з метою ознайомлення з базовим курсом самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях.
Під час заходу присутні дізналися про види стресу, його стадії та наслідки пережитого стресу. Учасники усвідомили важливість уважного ставлення до своїх відчуттів та психологічного стану, а також виконали техніки для швидкого зняття стресу. Це прості вправи, які можна зробити будь-де.
Комунікаційна кампанія в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка ініційована першою леді України Оленою Зеленською, має на меті – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.
У межах кампанії створено спеціальну сторінку: http://howareu.com (howareu_program), де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров'я – своє та людей поруч.