Надали гуманітарну допомогу мешканцям громади, які виїхали за її межі, за ініціативи начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКО.
Дата: 15.12.2023 13:02
Кількість переглядів: 58
Надали гуманітарну допомогу мешканцям громади, які виїхали за її межі, за ініціативи начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКО.
«Будь-яка допомога для людей, які постраждали внаслідок агресії РФ, є дуже важливою. Разом ми обов’язково переможемо!», – наголошує Сергій Дмитрович.
Сподіваємося що ця ініціатива сприяє посиленню взаємодії та допоможе утримувати почуття єдності в незалежності від місця перебування людей.
Будемо робити все можливе щоб і на далі підтримувати мешканців Великоновосілківської громади в усіх областях України, бо усюди є ті, хто потребує підтримки.