Діти Шахтарського старостинського округу отримали солодкі подарунки від депутата Волноваської районної ради Сергія КРАВЧЕНКО.

Дата: 15.12.2023 12:36

Напередодні новорічних свят діти, які живуть на території Великоновосілківської громади, отримали солодкі подарунки від Сергія Володимировича.
«У ці святкові дні хочеться побажати вам проводити більше часу з родиною, адже саме Новий Рік – це свято єднання родини, свято тепла та сімейного затишку. Бажаю, щоб цього року здійснилось все, про що ви мріяли, і щоб на нашій землі нарешті настав мир», - зазначив Сергія КРАВЧЕНКО.