Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!

Дата: 20.12.2023 13:25

Сьогодні о 11:00 відбулася відеоконференція, присвячена  підсумкам проєктів за тематикою  «Жінки, мир, безпека» в Донецькій області, реалізованих громадською організацією SMARTA разом з Коаліцією 1325 Донеччина та за підтримки Донецької облдержадміністрації у 15 громадах Донеччини в другому півріччі 2023 року.
У конференції взяла участь головний спеціаліст відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради Світлана БАТРАК.
Під час заходу  познайомилися з унікальним досвідом Донецького регіону  з  виконання Резолюції РБ ООН 1325 в умовах гарячої фази війни. Обговорили як ми можемо підсилити свою безпеку зараз, чим допомогти постраждалим, як долатимемо наслідки війни та відновлюватимемо Україну за рівної участі жінок і чоловіків:
1.Проєкт «Локалізація порядку денного «Жінки, мир, безпека» шляхом адвокації розробки/оновлення місцевих планів дій 1325 в громадах Донецької області».
2.Проєкт «1325: від теорії до аудиту безпеки території».
Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!