Разом до Перемоги!

Дата: 09.01.2024 12:48

Військові, що стоять на передовій, є живими символами мужності та відданості. Їхня робота та самопожертва забезпечують нашій громаді безпеку та стабільність. Вони ризикують своїм життям, щоб ми могли жити в мирі та безпеці.
Днями начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО відзначив подяками бійців батальйонної групи ЦОТО НГУ в ОТУ «Донецьк» які стоять на захисті Великоновосілківської селищної територіальної громади, за старанність, сумлінне виконання своїх службових обов’язків та проявлену мужність.
Більшість військових вже були нагороджені своїм керівництвом, за проявлену мужність, адже ризикуючи своїм життям вони рятували своїх побратимів які були поранені на полі бою.
Наша громада висловлює глибоку повагу та вдячність нашим військовим, які не зважаючи ні на що стоять на своїх позиціях. Ваша мужність, самопожертва та героїчна робота надають нам силу та впевненість в тому, що незважаючи на виклики, ми можемо подолати будь-що, якщо об'єднаємо свої зусилля.
Разом до Перемоги!