Шановні мешканці Великоновосілківської громади.

Дата: 16.01.2024 12:57

Шановні мешканці Великоновосілківської громади.
22 січня 2024 року країна відзначає 105 років підписання Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що об'єднав схід та захід України і 104 річницю Соборності України. Цей визначний момент нашої історії символізує не лише політичне з'єднання, але й єднання двох сердець, які б'ються в ритмі єдності.
З нагоди наближення Дня Соборності України, ми раді оголосити конкурс літературних читань, спрямований на підтримку та вияв національної гордості. Цей конкурс відзначить нашу спільну історію, сучасність та важливість єдності в житті кожного з нас.
Тема конкурсу: "Спільні обрії: Єднання нації"
Умови участі:
Конкурс відкритий для всіх зацікавлених осіб у громаді.
Кожен учасник може подати своє авторське оповідання чи вибрати вірші, присвячені темі конкурсу.
Тривалість відео - до 7 хвилин.
1 учасник може надіслати 1 відео вказавши: ПІБ, номер телефону та вік на електронну адресу chelahmacha@gmail.com
Критерії оцінювання:
Оригінальність та креативність матеріалу.
Емоційна виразність та передача глибини теми.
Використання мовних та художніх засобів.
Призи:
Пам'ятні подяки та подарунки для переможців у різних вікових категоріях.
Крайній термін подання заявок: 21 січня 2024 року.
Місце проведення: онлайн.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цьому захоплюючому заході та висловити свої думки та переживання через слово. Разом ми вшануємо нашу історію та важливість об'єднання, зберігаючи дух національної гідності та гордості.
Важливо!!!! Учасники повинні бути підписані на офіційні сторінки Великоновосілківської селищної військової адміністрації: Facebook, Instagram, Telegram.