Дякуємо "Лікарям без кордонів" за їхню надзвичайно важливу роботу у наданні медичної допомоги.

Дата: 18.01.2024 13:46

Міжнародна організація «Лікарі без кордонів» вже десятиліттями служить глобальній громадськості своєю відданою роботою на передовій гуманітарної медицини. У ситуаціях війни, природних катастроф, епідемій та інших надзвичайних умов лікарі та медсестри MSF вирушають туди, де найбільше потрібна невідкладна медична допомога.
Останнім часом команда «Лікарів без кордонів» відзначилася своєю активною роботою на території Великоновосілківської громади, надаючи важливу медичну допомогу мешканцям прифронтового населеного пункту. Відзначаючи високий рівень загрози та обмеження, команда MSF продемонструвала вражаючу відданість принципам гуманітарної допомоги.
Вони не тільки надали медичну допомогу тим, хто постраждав внаслідок бойових дій, але й забезпечили населення необхідними показниками та матеріалами для лікування.