Дякуємо за допомогу евакуаційній групі «Білий Янгол» Великоновосілківського напрямку.

Дата: 19.01.2024 07:46

Активні бойові дії які тривають на території Великоновосілківської громади майже два роки, вимагають від місцевих мешканців не лише фізичної витривалості, але й емоційної стійкості. В умовах постійних обстрілів та невизначеності, міжнародна організація "Лікарі без кордонів" взяла на себе надважливу місію та надала гігієнічні набори для підтримки здоров'я та гігієни.

Для мешканців смт Велика Новосілка доступ до найпростіших речей, таких як чиста вода та засоби гігієни, обмежений. Тому команда "Лікарів без кордонів" приділила особливу увагу гігієнічним аспектам, надаючи мешканцям населеного пункту засоби для збереження чистоти та здоров'я.

Дякуємо благодійникам міжнародної організації «Лікарі без кордонів» за надану допомогу, яка є вкрай необхідною для мешканців нашої Громади. Адже ворог постійно атакує місцеву інфраструктуру, воюючи з цивільним населенням.

Ми не зупиняємось та продовжуємо свою роботу з підтримки мирного населення!