«Соборність України – соборність наших душ»

Дата: 22.01.2024 17:37

«Соборність України – соборність наших душ»
Щороку 22 січня українці всього світу відзначають День Соборності України, вшановуючи світлу пам’ять про українських патріотів, що протягом віків боролися за свободу та соборність Української держави.
Це державне свято символізує єдність всіх українських земель. І хоча державі тоді не вдалося зберегти цілісність та незалежність, акт злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.
19 січня до Дня Соборності України відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради разом із закладами культури громади провели інформаційно – просвітницьку годину «Соборність України – соборність наших душ», у якій прийняли участь працівники відділу № 7  пробації Донеччини разом з підоблікованими. Також була надана можливість клієнтам пробації прийняти участь у грі – вікторині “Наша єдність – наша зброя”.
Захід проведений з метою поглибити знання суб'єктів пробації про історичний факт злуки українського народу та його значення для нашої Держави, формувати риси національної свідомості українського громадянина, виховувати  повагу та любов до Батьківщини.