Щиро дякуємо усім причетним до цієї доброї справи.

Дата: 26.01.2024 09:19

В черговий раз наші добрі друзі з Благодійного фонду "Янголи Спасіння" які працюють за підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми надали мешканцям Великоновосілківської громади продуктові набори.

Кожен продуктовий набір був зібраний з урахуванням основних потреб сімей. Вони включають в себе продукти першої необхідності, такі як крупи, консерви, олію, макаронні вироби та інші необхідні продукти, що дозволяють сім'ям гідно пережити важкі періоди.

Щиро дякуємо усім причетним до цієї доброї справи.