Ваша праця має надзвичайний вплив на наше життя, і ми щиро вам вдячні за це.

Дата: 26.01.2024 14:10

Сьогодні ми висловлюємо щирі слова вдячності представникам міжнародної організації "Лікарі без кордонів" за неоціненну допомогу та підтримку, яку вони надали мешканцям Великоновосілківської громади. Представники міжнародної організації "Лікарі без кордонів" стали справжніми янголами для місцевих мешканців, особливо для тих у кого є хронічні захворювання.
Міжнародна організація "Лікарі без кордонів" надає нашим мешканцям важливу допомогу у вигляді консультативних прийомів та забезпечення необхідними ліками. Це особливо важливо для тих, хто має хронічні захворювання та потребує постійного медичного спостереження.
Умови, в яких знаходяться мешканці нашої громади, не сприяють збереженню здоров'я. Тому ми щиро вдячні "Лікарям без кордонів" за їхню  роботу в умовах кризи, коли здоров'я стає однією з найважливіших складових людського благополуччя.
Висловлюємо щирі слова вдячності представникам "Лікарів без кордонів" за їхню самовіддану роботу та допомогу, яку вони надають нашій громаді. Ваша праця має надзвичайний вплив на наше життя, і ми щиро вам вдячні за це.