Рубрика "Люди громади"!

Дата: 31.01.2024 14:35

Рубрика "Люди громади"!
У кожній громаді ховається свій власний куточок казковості, і для нас цим місцем стало подвір'я мешканки села Костянтинопіль ХАЛАДЖІ Галини Іосифівни, яка зробила його справжнім Disneylandом. За кілька років вона перетворила звичайне подвір'я у магічний світ, який приваблює як маленьких, так і великих. Давайте заглибимось у цей унікальний край казковості та дивовижних пригод.
Усе почалося з ідеї принести казку у реальний світ. Мешканка громади, Галина, вирішила використати своє подвір'я для створення чогось неймовірного. Вона вирушила у подорож з творчістю та бажанням робити життя своїм дітям та сусідам яскравішим.
Галина Іосифівна розпочала перетворювати своє подвір'я за допомогою яскравих фарб, різноманітних рослин та креативних інсталяцій. Кожен куток став маленьким шедевром. Дерева перетворилися в казкових персонажів, а кущі стали живими квітучими оазисами.
Подвір'я Галини Іосифівни стало не лише частиною нашої громади, але й справжнім витвором мистецтва та любові до казки. Це місце, де кожен може знайти свою долю дива та побачити, що навколо нас може бути справжня казка.
Галина Іосифівна довела, що кожен може створити власний світ казковості та радості. Її подвір'я стало не лише пам'яткою громади, але й невичерпним джерелом натхнення для всіх нас.