Безкоштовне навчання для УБД та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Дата: 01.02.2024 14:38

Безкоштовне навчання для УБД та осіб з інвалідністю внаслідок війни

1 лютого Великоновосілківським районним центром зайнятості спільно із відділом соціального забезпечення населення та охорони здоров’я Великоновосілківської селищної ради проведено робочу зустріч на якій обговорили можливості щодо безкоштовного навчання  учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 15.09.2023 № 984.

Ця ініціатива призначена для підтримки цих груп громадян у професійному розвитку та підвищенні їхньої кваліфікації. На вибір - 95 сучасних професій та 365 освітніх програм.

Крім того, порядок передбачає компенсацію витрат на проїзд до місця навчання та назад, а також надання місця проживання для тих, хто навчатиметься за межами свого місця проживання, включаючи осіб, що супроводжують осіб із інвалідністю внаслідок війни І групи.

Учасниками заходу було визначено подальші шляхи співпраці, визначено механізм щодо інформування та надання всебічної допомоги учасникам бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни з питань професійного навчання.

Детальніше за посиланнями    http://surl.li/mggqx

За консультацією звертайтеся до Великоновосілківського центру зайнятості за телефоном 0972641994