Нехай ваша доброта повертається до вас. Ви – справжні герої та ангели для нас!

Дата: 02.02.2024 12:31

<>

Надана гуманітарна допомога мешканцям громади, яким надаються соціальні послуги “догляд вдома” та “натуральна допомога” від Харківської обласної організації “Товариство Червоного Хреста України” та офіцерів групи ЦВС військової частини А 4067.
Які вразили нашу громаду своєю добротою, надаючи гуманітарну допомогу тим, хто її найбільше потребує. Цей величезний жест щедрості став важливим внеском у полегшення життя 51 мешканця нашої громади.
Щиро дякуємо Харківській обласній організації "Товариство Червоного Хреста України" та офіцерам групи ЦВС військової частини А 4067 за надану гуманітарну допомогу, яка включала в себе предмети особистої гігієни.
Важко переоцінити, наскільки важливою є ваша допомога в цей важкий час. Спільними зусиллями ми взаємодіємо, допомагаємо один одному та будуємо міцні зв'язки, які додають нам наснаги долати будь-які труднощі.
Висловлюємо щиру подяку від усієї нашої громади. Ви приносите світло у темні часи та робите наш світ теплішим.
Нехай ваша доброта повертається до вас. Ви – справжні герої та ангели для нас!