Дата: 07.02.2024 09:03

Днями відбувся виїзд комісії комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг.
Голова комісії Вікторія ВОРОБЦОВА разом із членами комісії відвідали родини заявників, що подали пакети документів згідно постанови КМУ від 23.09.2020р номер 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі»
Комісія провела детальний аналіз і оцінку потреб кожної особи з урахуванням їхнього соціального середовища та фізичного здоров'я.
Результати цього виїзду будуть використані для координації та планування подальших кроків щодо надання соціальних послуг. Комісія зробить все можливе, щоб забезпечити необхідну підтримку та допомогу кожній особі, яка цього потребує.