Сьогодні за сприяння начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКА, були доставлені продуктові набори на територію Велеконовосілківської громади.
Дата: 09.02.2024 09:44
Кількість переглядів: 58
<>
Сьогодні за сприяння начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКА, були доставлені продуктові набори на територію Велеконовосілківської громади.
Щиро дякуємо нашим партнерам Благодійному фонду "Янголи Спасіння" які працюють за підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми за неоціненну допомогу в наданні гуманітарної допомоги мешканцям Великоновосілківської громади. Ваша щедрість і відданість справі допомоги потребуючому - це яскравий приклад співчуття і доброти. Ваші зусилля мають значний вплив на життя тих, хто постраждав від війни в Україні, і ми маємо честь працювати разом з вами!
Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!