Всі питання були обговоренні учасниками заходу, надалі будуть вживатися дієві заходи для реалізації прийнятих рішень та відстеження їх виконання.

Дата: 13.02.2024 16:20

Сьогодні начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО, взяв участь у спільній онлайн нараді з представниками територіальних громад Волноваського району за участю управління з питань ветеранської політики державної адміністрації, під головуванням голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Юрія БАКАЄВА.
Такі наради є важливим кроком у забезпеченні координації та співпраці між різними рівнями влади та громадськими структурами. Це дозволяє обмінюватися інформацією, вирішувати актуальні питання та спільно працювати над важливими ініціативами та програмами на користь ветеранів та громади в цілому. Такі заходи сприяють зміцненню співпраці між різними галузями влади та підвищенню ефективності реалізації ветеранської політики та програм соціальної підтримки.