15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2024 11:16

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій, пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів, день  пам’яті усіх, хто виконував свій військовий обов’язок та брав участь у збройних конфліктах на території інших держав. Один з таких конфліктів, що забрав життя тисяч молодих людей — стала війна в Афганістані. Сьогодні, це 35-а річниця виведення військ з території Республіки Афганістан.
Афганська війна залишила незагоїні рани та невимовний біль у серцях  українців. На жаль, і сьогодні нам доводиться відстоювати наші землі від російських загарбників.
Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!
Не зважаючи на звання та нагороди, усі Ви – справжні герої! Низький уклін за вашу мужність та героїзм!
Щиро бажаю Вам і Вашим родинам  міцного здоров’я, благополуччя та довгих років життя!
Вічна слава і вічна пам’ять героям!

Великоновосілківської
селищної військової адміністрації                                                      Сергій ЯЩЕНКО