До уваги мешканців Донецької області!

Дата: 11.03.2024 11:59

До уваги мешканців Донецької області!

Донецька обласна адміністрація Товариства Червоного Хреста України разом із Люксембурзьким Червоним Хрестом, у партнерстві з німецьким товариством GIZ, розпочинають реалізацію нового проєкту під назвою “Підтримка прихистку для найбільш уразливих людей, які постраждали від конфлікту в Україні”.
Зазначений проект реалізовуватиметься на території Донецької області та передбачатиме проведення ремонтів легкого та середнього рівня складності в приватних будинках (житло має бути пошкоджене не більше ніж на 40%), пошкоджених внаслідок військових дій (виконання ремонтних робіт (заміна вікон, дверей, ремонт покрівлі тощо).
За допомогою можуть звертатись постраждалі особи з числа:
- малозабезпечених осіб;
- багатодітних родин;
- осіб з інвалідністю.
Вибір кінцевих бенефіціарів (всього близько 100 домогосподарств) буде здійснюватися виключно Донецькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.
Для подання заявки на отримання допомоги постраждалим особам необхідно заповнити google-форму за посиланням:  https://forms.gle/8Sq5SRRPjy1f7ytu8 .