Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 11 березня

Дата: 11.03.2024 15:03

Покровський район. У Мар'їнській громаді обстріляні Красногорівка, Костянтинівка, Георгіївка і Побєда. У Добропіллі внаслідок атаки шахедів загинули дві людини. У Мирнограді поранено 12 людей, пошкоджено щонайменше 17 багатоповерхівок. У Птичому Новогродівської громади пошкоджено 2 будинки.

Краматорський район. У Тернах Лиманської громади повторно пошкоджено школу. Під вогнем околиці Костянтинівської громади.

Бахмутський район. У Торецьку пошкоджено 2 будинки, ще 2 — у Неліпівці. У Часовоярській громаді пошкоджені 9 приватних будинків; 1 будинок пошкоджено у Серебрянці Сіверської громади.

Всього за добу росіяни 11 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 481 особу, у тому числі 93 дитини.

Джерело: ДонОДА