З Донеччини – на Кіровоградщину: історія релокованого бізнесу Наталії Гайчен

Дата: 11.03.2024 15:15

З Донеччини – на Кіровоградщину: історія релокованого бізнесу Наталії Гайчені.

Через російську агресію родина Наталії вимушена була кілька разів змінювати місце проживання.

На Донеччині сім’я мала власний ресторанний бізнес, який успішно працював 6 років. Родина жінки у 2014 році була вимушена покинути Донецьк та перебралась до Великої Новосілки. Саме там почали розбудовувати власний ресторанний бізнес. Проте нині від нього залишилися тільки приємні спогади. Тому пані Наталія вирішила відновити родинну справу майже з нуля на новому місці, у Кропивницькому.

З понівечених закладів на Донеччині змогли вивезти тільки приблизно 15% обладнання.

Завдяки участі в урядовому проєкті єРобота підприємиця отримала 250 тисяч гривень на розвиток бізнесу. Кошти були використані для закупівлі решти необхідного обладнання і створення сайту.

Нині релокований бізнес сім’ї Гайчень успішно розвивається. Підприємиця із задоволенням приймає на роботу переселенців.

За інформацією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Фото: Точка Доступу, Мінреінтеграції