До уваги надавачів психологічної допомоги!

Дата: 15.03.2024 08:11

До уваги надавачів психологічної допомоги!

Міністерство ветеранів впроваджує систему організації та надання послуг безоплатної психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей.

Система має три рівні:

1.Соціально-психологічна підтримка і супровід.

2.Психологічна допомога.

3.Комплексна медико-психологічна допомога, яка надається мультидисциплінарними командами мінімум з чотирьох фахівців (1 лікар-психіатр та 3 психотерапевти/психологи).

Мінветеранів відшкодовуватиме вартість наданих послуг суб’єтам надання таких послуг:

• юридичним особам незалежно від форми власності та організаційно-правової форми;
  • фізичним особам-підприємцям, з якими перебувають у трудових відносинах фахівці;
  • фізичним особам-підприємцям, які відповідають вимогам до фахівця.

На другому та третьому рівнях Мінветеранів відшкодовує надавачам вартість наданих послуг, а саме:

• 254,18 грн (без ПДВ) – на одну особу протягом однієї години роботи одного фахівця із надання послуг в індивідуальній формі – на другому рівні;
  • 153 100 грн (без ПДВ) – глобальна ставка на місяць на одну команду з чотирьох фахівців за умови надання послуг із психологічної допомоги 50 і більше отримувачам послуг протягом місяця – на третьому рівні.

Послуги можуть надаватися стаціонарно та/або амбулаторно, та/або дистанційно.

Щоб стати надавачем послуг та отримувати відшкодування від Мінветеранів (другий, третій рівні) потрібно подати заяву до Реєстру через “Кабінет надавача” https://veteranpsycho-help.mva.gov.ua/login.

Мінветеранів розробило покрокову інструкцію (інформаційну графіку) подання заяви в електронній формі для отримання послуги реєстрації в Реєстрі суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей, яка розміщена за посиланням: https://mva.gov.ua/ua/veteranam/likuvannya-ta-reabilitaciya/centri-z-nadannya-poslug-psihologichnoyi-reabilitaciyi/nadavacham-poslug-iz-psihologichnoyi-reabilitaciyi.

Також за даним посиланням розміщено нормативно-правові акти.

Детальну інформацію щодо того як стати надавачем послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей та отримати відшкодування від Мінветеранів України можна дізнатись за посиланням: https://mva.gov.ua/ua/news/yak-stati-nadavachem-poslug-iz-psihologichnoyi-dopomogi-dlya-veteraniv-i-chleniv-yih-simej-ta-otrimati-vidshkoduvannya-vid-minveteraniv.