Дата: 20.03.2024 09:43

❗️Донеччина: внаслідок ворожого удару поранено 4 людини та пошкоджено 24 приватні житлові будинки

Ворог завдав ракетного удару по приватному житловому сектору міста Селидове Покровського району. Виникла пожежа в приватному житловому будинку, рятувальники ліквідували загоряння.

Поранення отримала жінка, надзвичайники надали їй домедичну допомогу й транспортували до лікарні у Покровську.

Всього внаслідок обстрілу зазнали поранень 4 людей, пошкоджено 24 приватних житлових будинки.