Дата: 27.03.2024 10:15

Спеціалісти із словацької гуманітарної медичної організації «STEP-IN» відіграють важливу роль у забезпеченні медичною допомогою мешканців нашої громади. Їхні невтомні зусилля та безцінний внесок у підтримку громади є великою допомогою для людей, особливо в умовах сьогодення.
Хочемо висловити глибоку вдячність медикам зі словацької гуманітарної медичної організації «STEP-IN» за їхню відданість та професіоналізм. Вони є прикладом справжньої гуманітарної діяльності та піклування про благополуччя громадян. Нехай їхні добрі справи продовжуються, а здоров'я мешканців завжди буде на першому місці.