Дата: 03.04.2024 11:05

Відбулося засідання регіональної координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми при Донецькій обласній державній адміністрації. Ця ініціатива надзвичайно важлива, спрямована на зміцнення сімейних цінностей, захист прав жінок та дітей, а також запобігання насильству та торгівлі людьми. У засіданні взяла участь головний спеціаліст відділу культури, сім'ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради БАТРАК Світлана.
На засіданні обговорювалися актуальні питання, пов'язані зі здійсненням ефективної сімейної політики, підтримкою гендерної рівності та протидії будь-якому виду насильства та торгівлі людьми. Учасники обмінювалися досвідом, найкращими практиками та розробляли стратегії подальших дій для покращення ситуації в цих сферах.
Такі зустрічі є важливою складовою боротьби зі складними проблемами, що стосуються сімейного благополуччя та прав людини. На їхній основі розробляються конкретні заходи та програми, спрямовані на створення безпечного та гармонійного суспільства.