Дата: 03.04.2024 13:07

Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» продовжує свою важливу місію з підтримки та захисту прав мешканців Великоновосілківської громади. Спеціалісти фонду, завдяки своєму професіоналізму та відданості справі, забезпечили безоплатне консультування для наших громадян.
Консультації, що надаються, важливі не лише для вирішення конкретних проблем, але й для підвищення правової культури в нашому суспільстві. Це можливість отримати необхідну інформацію та поради з різноманітних правових питань.
Ми щиро вдячні спеціалістам фонду за їхню роботу та підтримку нашої громади. Ваші зусилля допомагають нам у розв'язанні правових, соціальних питань та зміцненні нашого суспільства.