Надали гуманітарну допомогу багатодітній родині КОТЕНКО, яка виїхала з зони активних бойових дій.

Дата: 10.04.2024 17:42

Днями завдяки ініціативі начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКА надано гуманітарну допомогу багатодітній родині, яка виїхала з села Новопіль Зеленопільського старостинського округу, де ведуться активні бойові дії.
Родина вимушена була покинути свій дім через війну та тимчасово поселитися в селі Гаврилівка Дніпропетровської області. Їм потрібна була допомога з їжею, гігієною та іншими необхідними речами.
Це ще один приклад того, як ми можемо допомогти людям, які постраждали від війни.
Разом ми можемо зробити більше!